O SALONU

Našim cílem je poskytnout klientovi komplexní péči o krásu a zdraví, spojit nejnovější poznatky kosmetologie a medicíny s individuálním přístupem a profesionalitou. Dopřejeme Vám hluboké uvolnění, duševní harmonii a pozitivní vnímání vlastního těla.
Pečuje o Vás tým speciálně školených kosmetiček pod odborným vedením MUDr. Ireny Procházkové. Regenerační a relaxační účinky ošetřovacích technik jsou podpořeny citlivě vytvořeným, jemným, elegantním interiérem salonu a stereo ozvučením každé kosmetické kabiny.
Technickým vybavením, profesionálními dovednostmi a mnohaletými zkušenostmi patříme k salónům, jejichž krédem je spokojenost, serióznot a dokonalá péče o klienta.
Provádíme základní, luxusní i vysoce speciální ošetření obličeje, krku a dekoltu.
Na přání klienta a dle potřeb jeho pleti používáme nejmodernější kosmetické přístroje – vacupress, starvac, ultrazvuk, lift 6, mikrodermabrazi a další.
Ošetřujeme všechny typy pleti i pleť velmi citlivou nebo trpící projevy akné.
Speciální druhy ošetření jsou zaměřeny na podporu přirozených, ale s postupujícím věkem slábnoucích dějů v pleti, na regeneraci, stimulaci a detoxikaci. Každému klientovi sestavujeme individuální ošetřovací program.
Používáme kosmetické přípravky DARPHIN, PAYOT, SANS SOUCIS a SENSAI KANEBO. Našimi klienty jsou nejen ženy, ale i muži a dospívajíci mládež.
Přípravky na domácí ošetření Vám rádi pomůžeme vybrat, poradíme s ohledem na potřeby Vaší pleti.
Přemýšlíte-li o originálním dárku pro blízkou osobu, můžete se rozhodnout pro nákup našich dárkových kupónu v hodnotě dle Vašeho uvážení.
 

Zpracovávám...
Napište nám